Я сьорбнув кави, відкрив ютуб і мені підтягнуло вірусне відео. На якійсь передачі, через телефон жінка кричала: «Як мені тепер жити?!! Грошей нема, субсидія мала, пенсія мала…» Не вистачало тільки: «Х..й в чоловіка маленький…» Далі по плану дають мікрофон якомусь молодому переляканому депутатику, який не внятно щось мичить і пропонує продати собаку елітної породи… Мені смішно і грішно 🙂 Депутатика всі починають рвати на клапті, комусь це видається смішно, а хтось каже, чого сміятись? Це ж не смішно, що державу довели до ручки і пропонують тепер собак продавати… І в цей момент той хто сміявся має заткнути пельку і з прискорбним виглядом зморозити щось типу: «Так, так, довели державу до ручки і знущаються «нігодяї»…»

продам собаку елітної породи

— Але хто її довів до ручки, державу? Тільки той депутатик? А немає вини у пенсіонерів, що прожили життя та не мають чим газ оплатити?

— «Як персіонери можуть бути винні в цьому? Це вони у всьому винні — депутати, «прізідєнти», влада, це вони у всьому винні, що бідні люди за газ не можуть заплатити!» Звичайно, це вони довели до ручки державу, це він — той шмаркач, якому років 35 винен у всьому, його і казнити треба…

А де ті бабушки і дєдушки були років 50 назад, що вони робили? Строїли комунізм? Ну херня получилась з комунізмом, але ж це не вони винні, вони звідки знали? В 45-му році закінчилася війна і Германія підписала капітуляцію, від тоді німецькі пенсіонери побудували собі державу, в якої зараз живуть і отримують свою німецьку пенсію. А що робили наші пенсіонери? Вони будували собі державу, в якій зараз живуть і отримують свою українську пенсію!

Ну так, це не вони винні, це ж не вони на лінійках в школах свої кістляві ліктні косяком ставили і дітей вчили, що так треба… Це ж не вони на заводах по-тихеньку собі лампочки тирили і всіх все влаштовувало… Це не вони без будь-яких запитань крокували курсом дяді Вови… Це не вони не задавали незручних запитань тодішній владі, коли їх потрібно було задавати… Це не вони привикли і привчили давати і брати хабарі… Це не з їхньої мовчазної згоди тих, хто намагався думати садили в тюрми… Всім було комфортно, ніхто не думав до чого це все приведе, люди отримували те що отримували, слухали лапшу, яку їм вішали на вуха і їм все подобалось, вони добре їли і їм було цього достатньо, все ж загальне, «ні приватної власності»… Це ж не вони сміялись з «загниваючого капіталізма»… Не потрібно займатись бізнесом, не потрібно брати на себе відповідальність ні за що, безкоштовна освіта, медицина… Це ж не вони так активно будували свій «совок»… Це ж не вони не задумувались куди ведуть їх «вожді»… Це ж не вони йшли як стадо вівців на убой за своїми пастухами… В той час «загниваючі капіталісти» вчили своїх дітей тому, що за все потрібно платити…

Яку державу вони побудували? Яку пенсію вони отримують зараз? Напевно ту, яку дає їм держава побудована ними. Але вони зараз не задоволені, вони пред’являють претензії нашому поколінню, що у них пенсія мала і субсидії на все не хватає! А у нас між іншим 2 пенсіонера на 1-го працюючого. Друзі, напевно прийшов час сплачувати по кредитах, якими ви користувались раніше чи не так? Всі звикли, що хтось має «дати», а як туди поставити ніхто не думає?

Ми відірвалися від клятого «совка» і здається на цей раз остаточно. 2 революції, війна, яка ще триває, втрата території, купа людей загинули, купа людей виїхали, купа дітей, які мали народитися не народилися. Така велика ціна того відриву. Нас вже далеко не 52 мільйони. Для чого це все було? Що б відповіли нам загиблі, якби ми запитали для чого вони це робили? Мені здається вони сказали б, що боролись за майбутнє! За світле майбутнє!

І ми з вами зараз живемо, все що ми робимо, ми повинні оцінювати з того як би ставились до цього вони, ті хто віддав життя за те що ми зараз тут. Мені здається вони хотіли побудувати вільну незалежну державу, в якій немає корупції і клятих бюрократів, що заважають жити. Мені здається вони хотіли, щоб ми працювали на роботах, створювали бізнес і чесно сплачували податки до нашого бюджету, який би ми ефективно витрачали для наших потреб, для доріг, для інфраструктури, для зручних сайтів де можна оплатити наші послуги. Щось мені підказує, що не для того вони життя віддавали, щоб ми продовжили жити так як жили раніше, щоб ми нояли і скиглили про те хто і звідки нам має щось дати…

Ти це читаєш, хто ти? Ти робітник, підприємець, вчитель? Ти український патріот? Ти хочеш бути українським патріотом? Ти хочеш змінити щось? То змінюй! Прямо зараз, прямо там де ти є! Не дивись на політиків, «прізідєнтів» і всіх інших… Твоє життя в твоїх руках! Ти хочеш мати забезпечену старість, а не кричати потім в телефонну трубку, що в тебе мала пенсія? То думай про неї зараз, то піднімай дупу і йди працюй! Не розраховуй на пенсію, вона для того, щоб не вмерти з голоду, а не жити. Немає роботи? Скажи це Ніку Вуйчичу, в якого немає рук і ніг… Мала зарплата? То відкрий свою справу і чесно сплачуй податки! Не давай хабарів! Не пий за кермом! Поважай своїх батьків і доглядай за ними — вони дали тобі життя! Кохай свою дівчину, дружину, коханку, кохай добре і роби маленьких українців, чим більше, тим краще. Ти гей? Це твоя справа, але не будь занадто принциповим, бо нам потрібні маленькі українці… Вчи історію, той хто не має минулого — не має майбутнього. Ходи на вибори і голосуй, не слухай першого зустрічного, думай! Ми ковалі нашого майбутнього і на наших плечах лежить відповідальність за те, яким воно буде!

Чомусь мені здається що таку відповідь ми почули б від тих хто віддав життя за це все. І ми не повинні їх підвести! Нам не повинно бути соромно, коли ми з ними зустрінемось! Все що ми робимо, відтепер ми повинні проводити через призму їхнього погляду і думати про те, як вони до цього ставляться! Вони з нами, вони дивляться за нами, за всім що ми робимо і вони вправі приймати іспит від нас, коли прийде час! Що ми їм скажемо коли зустрінемось з ними? Чим ми займались і якого результата досягли? Ми всі гості в цьому світі, це наше відрядження і ми маємо зробити те, для чого ми тут, зробити все що в наших силах!

Були «сині», «помаранчеві», знову «сині», «фіолетові», яких тільки не було… Що ми чули? Піднімемо пенсії, зробим дешевий газ і т.д. і т.п. Хтось піднімав, хтось не піднімав, що від цього змінювалось? Нічого. Ніхто не думав про те як поставити туди, звідки будуть брати. Але пішло щось не так… На днях я прочитав, як «зелені» спокійно говорять про те, що не планують «суттєво підвищувати пенсії» і побачив як якийсь «зелений» йолоп запропонував продати собаку, щоб розрахуватись за газ… Всі вибухнули від обурення, а я подумав, невже таке може бути?

Систему ламають, вона впирається, але тріщить по швах. У бюрократів забирають корову, яку вони постійно доїли, втрачають роботу «поважні» люди, які видавали довідки і до яких раніше потрібно було стояти в черзі, стукати в двері і вибачатись, що ми турбуємо їх в їхній робочий час… Їх багато, ними починає судорожно кидати, ніби в них епілепсія. Що їм робити? Пора зрозуміти що «совка» вже не буде і брати відповідальність на себе. Сьогодні зелені, завтра рожеві — не має значення, потяг їде і його вже наврядче хтось спинить, подобається це комусь чи ні.

То що там з собакою?.. Сумно це чи весело — щоб сплатити за газ, бабі доведеться продати пса…

Оставьте комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: